Гостьова лекція з Віктором Бабенко

Студенти НН ІМ прослухали лекцію з охорони праці в образотворчому мистецтв з Віктором Бабенко.

29 листопада відбулася гостьова лекція для студентів кафедри дизайну і кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва НН ІМ на тему: «Охорона праці в образотворчому мистецтв». Лектор – Віктор Бабенко, відомий полтавський художник, член Національної спілки художників України, старший викладач ПНПУ імені В. Г. Короленка.

Лекція вийшла досить цікавою і торкнулася не лише заявленої теми. У процесі спілкування було висвітлено багато питань щодо ремесла художника, організації охорони праці в творчій діяльності, взаємодії художника із замовником тощо. По закінченню лекції студенти мали можливість поставити досвідченому художнику питання, що їх цікавлять.

Інформаційний центр НН ІМ