Засідання Молодіжного бізнес-клубу в ННІнЕБ

30 листопада, відбулось друге в навчальному році засідання Молодіжного бізнес-клубу ЛНУ імені Тараса Шевченка.

На засідання в форматі онлайн завітали гості: головний спеціаліст відділу підприємництва, торгівлі та агропромислового комплексу миргородської міської ради – Рубан Інна Віталіївна  та представниця підприємницької діяльності у місті Миргород  – Марина Олександрівна Шляхта.

Засідання відкрив директор навчально-наукового інституту економіки та бізнесу – Хмель Валерій Петрович. Далі з вітальним словом виступила голова МБК – Ярослава Винник.

Підприємиця Марина Шляхта розповіла про свій шлях до створення і розвитку власного бізнесу, дала настанови нашим студентам, відповіла на їх питання і закликала не боятись відкривати власну справу: «Візуалізуйте те, про що мрієте і не бійтесь починати бізнес»

Головний спеціаліст відділу підприємництва, торгівлі та агропромислового комплексу миргородської міської ради – Рубан Інна Віталіївна розповіла про підтримку малого бізнесу та систему грантів, яку надає Миргородська міська рада, а також відповіла на питання, які цікавили студентів.

Ми вдячні нашим гостям за можливість дізнатися цінну інформацію та підтримку підприємницького потенціалу серед молоді.

Приєднуйтесь до Молодіжного бізнес-клубу в соціальних мережах, щоб не пропустити нові засідання!

За інформацією навчально-наукового інституту економіки та бізнесу