Гостьова лекція

Відбулась гостьова лекція на тему «Прогресивне теплове устаткування закладів ресторанного господарства»

В останній день осені викладачі та здобувачі вищої освіти кафедри технологій виробництва і професійної освіти мали честь прослухати гостьову лекцію Крамаренка Дмитра Павловича, доцента кафедри готельного і ресторанного бізнесу Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця, на тему «Прогресивне теплове устаткування закладів ресторанного господарства».

Лекція була цікавою і актуальною, охопила широкий спектр питань, починаючи від історії виникнення теплового устаткування до його сучасних варіантів використання. Було наголошено на важливості сучасного обладнання в закладах ресторанного господарства, яке є ключовим фактором ефективності та якості обслуговування.

Сучасне теплове устаткування забезпечує не тільки поліпшення якості приготування їжі, але й ефективність управління ресурсами, що є важливим для екологічної стійкості та економічної ефективності. Використання інноваційних технологій у тепловому обладнанні дозволяє закладам ресторанного господарства залишатися конкурентоспроможними на ринку, пропонуючи високу якість послуг та дотримуючись сучасних стандартів безпеки та гігієни.

Захід став відмінною можливістю для студентів та викладачів поглибити свої знання в галузі технологій готельно-ресторанного бізнесу, а також обговорити сучасні тенденції та виклики, з якими стикаються професіонали цієї сфери. Ми вдячні нашому шановному гостю за надану можливість навчатися та розвиватися, і з нетерпінням чекаємо на подальшу співпрацю.

За інформацією кафедри ТВіПО