Участь у Всеукраїнській конференції

Професорсько-викладацький склад кафедри взяв участь у Всеукраїнській науково-практичній онлайн-конференції «Феномен раннього дитинства: витоки, виклики, виміри».

Кафедра дошкільної та початкової освіти НН ІПП є активним учасником наукових, науково-методичних заходів різних рівнів, що дозволяє викладачам тримати руку на пульсі інновацій.

Днями професорсько-викладацький склад кафедри взяв участь у Всеукраїнській науково-практичній онлайн-конференції «Феномен раннього дитинства: витоки, виклики, виміри», що була організована на базі Київського університету імені Бориса Грінченка (факультет педагогічної освіти).

У межах конференції пролунали цікаві доповіді з актуальних проблем розвитку дитини раннього віку, зокрема:

• «Особистісні сигнали дитини раннього віку» (І. Бех);
  • «Виклики в освіті дітей раннього та дошкільного віку в умовах суспільно-політичної ситуації» (С. Нерянова);
  • «Педагогічна філософія раннього дитинства» (Н. Гавриш);
  • «Вплив материнського стресу на психофізичний розвиток дитини раннього віку в умовах суспільно-політичної кризи» (К. Крутій);
  • «Особистість дитини раннього віку: спрямованість та активність» (О. Рейпольська);
  • «Право на освіту від народження: важливість перших 1000 днів. Погляд з Реджіо-Емілії» (К. Фаббі);
  • «Грамотність в освіті дітей раннього віку: від теорії до педагогічної імплементації» (Ісаак Пападопулус);
  • «Розвиток особистості дитини засобами музейної педагогіки та зоопедагогіки» (Т. Юдіт-Емеше);
  • «Нова стратегія підготовки майбутніх вихователів до освітньої взаємодії з дітьми раннього віку» (О. Половіна) тощо.

Обговорення проблем розвитку й виховання дітей раннього віку ще ніколи не було таким ґрунтовним, що ще раз підтверджує її актуальність і максимальну увагу до ДИТИНИ як найвищої цінності.

Дякуємо організаторам за можливість доєднатися. Разом до перемоги.

Кафедра дошкільної та початкової освіти