Всеукраїнський марафон

Викладачі кафедри дошкільної та початкової освіти НН ІПП долучилися до Всеукраїнського марафону «Фасилітація гри: сучасний вектор».

Марафон проводився в межах проєкту «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні».

Протягом тижня з 20 листопада по було заслухано професійних спікерів, які «занурили» у світ дитинства, та розкрили специфіку гри на сучасному етапі! Серед провідних тем стали такі:

‒ Вільна гра у житті дитини
‒ Педагогіка забави KLANZA
‒ Сюжетно-рольова гра: родзинки організації
‒ Авторський дидактичний посібник: «Чарівний кубик-віршограй»
‒ Проєктна діяльність як засіб соціалізації старших дошкільників за програмою «Впевнений старт»
‒ Інтерактивні ігри для дітей дошкільного віку
‒ Використання ігрових технологій в освітньо-виховному процесі ЗДО
‒ Чим зайняти дітей в укритті: ефективні форми роботи

Дякуємо ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти», дитячому фонду ООН UNICEF Ukraine, Міністерству освіти та науки України та ДУ «Український інститут розвитку освіти» за надану можливість. Разом до перемоги.

НН ІПП