“Олімпійська історія Києва: Київ і олімпіади”

29 листопада здобувачі вищої освіти та викладачі ННІФВіС мали змогу прослухати відкриту гостьову лекцію  “Олімпійська історія Києва: Київ і Олімпіади”.

Лекторка  Оксана Володимирівна Зеленюк – кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент, доцент кафедри фізичного виховання та здоров’я Київського національного університету технологій та дизайну, за суміцнитством

викладач кафедри олімпійського та професійного спорту ДЗ “Луганський національний університет імені Тараса Шевченка”

у своїй розповіді повідомила присутнім про Олімпіаду, яка відбулась в Києві у 1913 році, про склад організаційного комітету підготовки до Олімпіади1913 р., програму Київської Олімпіади, рекорди та значення проведення Олімпіади для розвитку фізичної культури і спорту в Україні.

Дякуємо лекторці за змістовну, дуже цікаву інформацію з історії Олімпізму.

Навчально-науковий інститут фізичного виховання і спорту