“Війна. Психотерапія травми”

Доцент кафедри філософії та соціології взяла участь у дводенній міжнародній конференції на тему “Війна. Психотерапія травми”.

Катерина Котеленець, гарант освітньої програми «Соціологія» першого (бакалаврського) рівня освіти, доцент кафедри філософії та соціології, нещодавно приймала участь у дводенній міжнародній конференції у Львові на тему “Війна. Психотерапія травми”.

Організатором конференції виступив Український католицький  університет, який спрямовав зусилля на створення платформи для обміну думками та досвідом між вченими, фахівцями та практиками, зайнятими у галузі психотерапії травми, особливо пов’язаної з військовим конфліктом.

Участь Катерини Котеленець на цьому заході підкреслила важливість досліджень з впливу військових подій на психічне здоров’я та можливості його відновлення через психотерапію.

Кафедра філософії та соціології