Вічна пам’ять Герою, студенту НН ІПП

Слова співчуття рідним та близьким з приводу трагічної загибелі випускника навчально-наукового інституту педагогіки і психології, Захисника України.

Професорсько-викладацький колектив, співробітники і студенти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка глибоко сумують з приводу загибелі 19 листопада 2023 року в Донецькій області під час виконання бойового завдання Ігора КРУЧЕНЮКА, магістранта навчально-наукового інституту педагогіки і психології спеціальності «Соціальна робота. Соціальна педагогіка. Практична психологія», старшого сержанта, начальника групи секретного документального забезпечення штабу загону спеціальних операцій Окремого центру спеціальних операцій «Захід» імені Ізяслава Мстиславича Сил спеціальних операцій ЗСУ.

Ігорю було лише 36….

У цей важкий час поділяємо біль і приносимо щирі співчуття сім’ї та рідним, схиляємо голову в глибокій скорботі.

Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту неповоротної втрати рідним та близьким, а слова підтримки допоможуть перенести горе. Пам’ятаємо Ігора КРУЧЕНЮКА, славного воїна, справжнього патріота, який назавжди залишиться в наших серцях…

Вічна пам’ять!

Слава Україні! Героям Слава!

Колектив ЛНУ імені Тараса Шевченка