Перемога на Чемпіонаті світу з пауерліфтингу

З 13 по 19 листопада 2023 року в Литві тривав чемпіонат світу з пауерліфтингу.

Перемогу здобув викладач кафедри олімпійського та професійного спорту Навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка», Заслужений майстер спорту України, член національної збірної команди України, призер Всесвітніх ігор 2022 року, уже триразовий чемпіон світу, рекордсмен світу з пауерліфтингу Микола БАРАННІК, який брав участь в цих змаганнях у складі збірної команди України.

Микола Бараннік виборов 1 місце у ваговій категорії до 83 кг, захистивши свій тогорічний титул. У присіданні спортсмен посів першу сходинку з результатом 362,5 кг. У жимі лежачи йому знову не було рівних, і ще одна золота нагорода з результатом 270 кг в активі пауерліфтера. У тязі Микола завершив вправу з бронзовою медаллю, підкоривши 302,5 кг, та втретє у своїй кар’єрі став чемпіоном світу з сумою триборства 935 кг.

Пишаємося своїми спортсменами!

Щиро вітаємо з перемогою і бажаємо завжди бути лідером у будь-яких змаганнях життя!