Святкування Дня студента

17 листопада відбулося святкування Дня студента в коледжах.

Щорічно колежани ВСП «Фаховий коледж ДЗ «ЛНУ імені Тараса Шевченка» та ВСП «Старобільський фаховий коледж ДЗ «ЛНУ імені Тараса Шевченка» 17 листопада святкують День студента, активними учасниками, якого, як завжди, є здобувачі освіти.

Цього року у День студента було організовано інтелектуально-розважальну гру «Хто зверху?», під час якої команди хлопців та дівчат змагалися у швидкості реакції, логікі, уважності, інтелекті.

Під час заходу першокурсники отримали один із головних документів кожного студента – Студентський квиток. Ну, і як же без подарунків? Директори та викладачі коледжів підготували сюрприз – вітальний флешмоб з піснями та запальним танцем.

Любі наші студенти, бажаємо Вам миру та процвітання на рідній українській землі! Багатьох друзів, цікавих занять, високих балів, нехай роки студентського життя залишать незабутній слід у вашому житті!

ВСП «Фаховий коледж ДЗ «ЛНУ імені Тараса Шевченка»
та ВСП «Старобільський фаховий коледж ДЗ «ЛНУ імені Тараса Шевченка»