Триває Чемпіонат світу з пауерліфтингу

З 13 по 19 листопада 2023 року в місті Вільнюс (Литва) триватиме Чемпіонат світу з пауерліфтингу.

Викладач кафедри олімпійського та професійного спорту Навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка», Заслужений майстер спорту України, член національної збірної команди України, призер Всесвітніх ігор 2022 року, дворазовий чемпіон світу, рекордсмен світу з пауерліфтингу Микола БАРАННІК візьме участь у цих змаганнях у складі збірної команди України.

Побажаємо Миколі Вікторовичу успіхів і перемоги у чемпіонаті!

Нагадаємо, що у 2022 році Микола виборов друге місце на ХІ Всесвітніх іграх з неолімпійських видів, які відбулися в місті Бірмінгем (США) та звання чемпіону світу на змаганнях у Данії.

Пишаємося своїми спортсменами!

Навчально-науковий інститут фізичного виховання і спорту