День доброти в НН ІФМІТ

Всесвітній день доброти – міжнародний день, який відзначається щорічно 13 листопада.

День доброти – чудова можливість знайти час на хороші вчинки для людей та тварин. Добро врятує світ та з’єднає народи, тому що воно закладене в людській природі, саме тому робити гарні вчинки може кожен.

Так, НН ІФМІТ провів акцію «Зроби добру справу». Здобувачі НН ІФМІТ робили донати у благодійних фонд допомоги армії «Повернись живим» та пригощали смаколиками безпритульних тваринок.

Творити добрі справи – неймовірно просто, не вимагає багато часу і сил, головне – почати. Навіть просто добра усмішка незнайомій людині – вже здатна творити чудеса, в тому числі й для самої людини, хто це Добро робить. Адже крім того, що добрі справи підвищують всім настрій, вони ще й як найкраще впливають на самопочуття, підвищують життєвий тонус. І, звичайно ж, бажано творити добро щодня, а не лише сьогодні – у Всесвітній день Доброти.

НН ІФМІТ