Розпочалася сесія в ННІПП

6 листопада в ННІПП розпочалася сесія здобувачів магістерського рівня спеціальностей «Початкова освіта», «Початкова освіта. Українська мова і література», «Дошкільна освіта».

З метою активізації науково-дослідної роботи, визначення напрямів діяльності та тематики магістерських кваліфікаційних робіт здобувачам освіти було репрезентовано наукові досягнення кафедр.

Кафедра філологічних дисциплін ознайомила здобувачів спеціальностей «Початкова освіта», «Початкова освіта. Українська мова і література» з комплексною кафедральною темою, в межах якої працюють науково-педагогічні працівники, тематикою й напрямами роботи наукових і науково-практичних конференцій, семінарів, щорічно організованих кафедрою («Мова й література в проекції різних наукових парадигм», «Стратегічні пріоритети філології й лінгводидактики в умовах реформування освітньої системи в Україні» та ін.); проінформувала їх щодо можливості участі у наукових заходах всеукраїнського й міжнародного рівнів. Магістрантам було представлено основні кафедральні наукові й навчально-методичні праці (колективні й одноосібні монографії, посібники, підручники, словники, збірники наукових праць, періодичні видання). Викладачі кафедри мали можливість продемонструвати власні напрацювання в межах тематики наукових досліджень, поділитися досвідом співпраці із магістрантами-випускникам минулих років, запропонувати цікаві й актуальні в сучасній освітній системі України напрями роботи.

Проведений захід сприятиме підвищенню наукового потенціалу здобувачів освіти, визначенню наукових пріоритетів, посиленню наукової співпраці з викладачами, студентами закладів освіти України.

За інформацією кафедри філологічних дисциплін