Участь у лекції-дискусії

Здобувачі  освіти ННІнЕБ взяли участь у лекції-дискусії.

Здобувачі спеціальності 072, освітньо-професійних програм «Фінанси, банківська справа та страхування» бакалаврського рівня у рамках дисципліни «Фінанси підприємства» та магістерського рівня вищої освіти у рамках дисципліни «Фінансовий менеджмент» Луганського національного університету імені Тараса Шевченка 2 листопада 2023 р. взяли активну участь у лекції-дискусії директора з операцій та розвитку торговельної мережі «Антошка» Івана Чивкіна на тему: «Управління маржинальністю та прибутковістю в торгівлі».

Захід був організований Іриною Височин – д.е.н., професором кафедри економіки та фінансів підприємства ДТЕУ. Учасниками заходу стали студенти і викладачі кафедри фінансів, обліку та банківської справи Луганського національного університету імені Тараса Шевченка та представники: Державного торговельно-економічного університету.

Дякуємо Ірині Височин за організацію зустрічі та шановному спікеру Івану Чивкіну за цікаву, змістовну та пізнавальну лекцію!