ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Кафедра української мови запрошує Вас узяти участь у ХVІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Cлобожанська беседа – 16. Лінгвістика тексту і вивчення української ментальності»

Конференція відбудеться 8 – 9 листопада 2023 року в державному закладі «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».

Програма роботи конференції передбачає виступи з доповідями (онлайн формат) і заочну участь (друк тексту доповіді).

У межах конференції заплановано пленарні доповіді та секційні засідання.

Напрями роботи конференції:

• Питання діалектології в просторі й часі.
  • Текст. Дискурс.
  • Аксіологічні чинники мовного портрета українського суспільства періоду російсько-української війни.
  • Мовна особистість у контексті мотивів і потреб соціального спілкування.
  • Організація навчально-комунікативного простору в закладах освіти.
  • Сучасні виклики в мовно-літературній освіті в період воєнного стану в Україні: здобутки і втрати.

Початок конференції об 11.00

Платформа для роботи: Google Meet https://meet.google.com/axt-xmsk-ivt (попередня реєстрація за тел. 0507643746, 0992848872 (+Viber, WhatsApp, Telegram)