«Підібрати видання для публікації та не помилитися з вибором»

Викладачі та здобувачі ФПН взяли участь у вебінарі «Підібрати видання для публікації та не помилитися з вибором».

Вебінар був організований компанією Clarivate, яка є власником і виробником потужних ресурсів та інструментів, що допомагають науковцям проводити, аналізувати, презентувати наукові дослідження на світовому рівні.

У вебінарі взяли участь Дмитро СОПОВ, в.о. завідувача кафедри хімії, географії та наук про Землю; Ірина КИРПИЧОВА, доцент кафедри садово-паркового господарства та екології; Катерина БЕРЕЗЕНКО, старший викладач кафедри садово-паркового господарства та екології; Дар’я ДЕЛЛЬ здобувачка 2 курсу магістратури за ОП «Екологія».

Під час вебінару розглядали питання про критерії якості наукових видань, критерії при виборі видання для публікації власних досліджень, як не стати жертвою хижацького видання та інші корисні практики стосовно публікаційного процесу.

Всі учасники отримали сертифікати.

Факультет природничих наук