Квест на Геллоувін в НН ІКМ

В королівстві НН ІКМ вночі шукали привид Королеви.

В ніч з 31 жовтня на 1 листопада в стінах ПУЕТу навчально-науковий інститут культури і мистецтв поринув у сиву давнину, де правлять королі, а темними вулицями ходять відьми і перевертні.

Чарівні створіння, які з’явилися на бал до Короля та Королеви були отруєні разом із правителями. Ким? За що? І що робити? У них лише 45 хвилин, щоб знайти всі підказки, розкидані по замку і знайти антидот. 45 хвилин на порятунок свого життя.

Але так важко триматися разом у темряві, коли за кожним кутом тебе підстерігають перевертні, які затягують до свого лігва. Коли відьма просить на обмін за підказку душу. Коли сутінки згущаються і стирається грань між реальністю і сном, і не розумієш, чи то привид королеви у кутку чи просто чорна кішка…

Але антидот так і не знайшли… І всі чарівні створіння та нечисть навічно залишилися на прийомі у Короля і Королеви, де влаштовували нічні чаювання та виясняли, чий костюм кращий. Бу!

P.S. Висловлюємо подяку самоврядуванню НН ІКМ за влаштоване свято. Ви круті!

Інформаційний центр НН ІКМ