АТЕЛЬЄ РЕЗИЛЬЄНТНОСТІ

Запрошуємо Вас відвідати «Ательє Резильєнтності», де ми будемо вчитися нормально жити в ненормальних умовах.

Останні роки нам усім доводиться жити  в умовах війни. Це складно, виснажливо та непередбачувано.  Дуже важливо відновлюватися після стресових подій, використовувати і поповнювати свої ресурси для подолання викликів, щоб робити своє життя більш якісним. Давайте робити це разом!

Дана програма реалізується Жіночим консорціумом України при підтримці БІСЕ (Міжнародне католицьке бюро Франції) з січня 2022 року в межах проєкту «Синергія дитинства задля дитинства» у співпраці із кафедрою психології НН ІПП та Центром психологічного відновлення та адаптації.

Запрошуємо Вас до програми розвитку резильєнтності. Програма передбачає 8 зустрічей по 1,5 години, які  триватимуть із середини листопада 2023 року.  Зустрічі будуть відбуватися в онлайн форматі.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ