Тренінг «Насильство у моєму житті»

В НН ІКМ в рамках Тренінгового центру «Компас» пройшов перший тренінг для здобувачів освіти.

19 жовтня в навчально-науковому інституті культури і мистецтв пройшов тренінг на тему «Насильство у моєму житті», який пройшов в рамках Тренінгового центру «Компас», який очолює заступник директора НН ІКМ із соціально-гуманітарної роботи Альона Терещенко.

Вправа цього тренінгу проходила серед студентів різних курсів та спеціальностей. Тема цієї вправи дає можливість дослідити студентам свій досвід міжособистісного насильства. Метою тренінгу було розвинути знання і розуміння того, що є об’єктом і причиною насильства, розвинути навички боротьби з насильством мирними шляхами, розвинути цінності толерантності і відповідальності.

Вправу було взято з посібника з освіти з прав людини за участю молоді «Компас», який вперше опубліковано у 2002 році в рамках Молодіжної програми освіти з прав людини Директорату Ради Європи з питань молоді та спорту.

Інформаційний центр НН ІКМ