Семінар з академічної доброчесності

Для здобувачів перших курсів факультету природничих наук відбувся семінар з академічної доброчесності.

Першокурсники факультету природничих наук бакалаврського та магістерського рівня взяли участь у семінарі «Академічна доброчесність – шлях до професійного успіху», який відбувся 20 жовтня в онлайн режимі. Спікером та модератором зустрічі виступила Ірина КИРПИЧОВА, член комісії з етики та академічної доброчесності факультету природничих наук, доцент кафедри садово-паркового господарства та екології.

Під час зустрічі здобувачі дізналися про принципи академічної доброчесності, процедури та нормативну документацію, якими керуються всі учасники освітнього процесу в нашому університеті. Академічна доброчесність є надзвичайно важливою під час навчання, а зрештою і для професійного успіху з кількох причин. Вона забезпечує, що наші досягнення побудовані на чесних та надійних основах, таких як:

довіра – дотримання академічної доброчесності допоможе заслужити довіру своїх колег, професійних партнерів та роботодавців, вони будуть впевнені, що ваші досягнення є справжніми та відображають ваші зусилля та знання;

репутація – академічна доброчесність грає важливу роль у формуванні репутації в професійному оточенні та може вплинути на ваші можливості для розвитку кар’єри;

етика – отримання академічної доброчесності показує високу моральність та етичні стандарти, це робить нас більш привабливим професійним партнером, тому що роботодавці віддають перевагу співробітникам, які працюють за справедливими та етичними принципами;

професійний розвиток – дотримання академічної доброчесності робить вас більш конкурентоспроможними на ринку праці та допоможе впевнено рухатися вперед у кар’єрі, тому, що завдяки вашим зусиллям під час навчання ви отримаєте цінні знання, фахові компетенції та навички дослідження, аналізу та критичного мислення.

Бажаємо нашим здобувачам успішного та цікавого навчання!

Факультет природничих наук