Соціально-виховна практика

У здобувачів 2 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 231 «Соціальна робота» розпочалась соціально-виховна практика.

Цього тижня у здобувачів 2 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» спеціальності 231 «Соціальна робота» ОП «Соціальна робота. Соціальна педагогіка. Практична психологія» розпочалась соціально-виховна практика.

17.10.2023 р. на базі Хмельницької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №22 імені Олега Ольжича виконуючи завдання навчальної практики здобувачі долучились до відкриття служби порозуміння.

Робота служби спрямована на вирішення конфліктів мирним шляхом за допомогою медіаторів з числа учнів, а оскільки наша здобувачка 2 курсу Кузнецова Альона є сертифікованим медіатором серед студентів, вона мала можливість поділитися професійним досвідом та провела тренінг «Посередництво та вирішення конфліктів мирним шляхом».

Захід проходив під керівництвом заступника директора з виховної роботи Черчик Лариси Петрівни, практичного психолога/соціального педагога початкової школи Бондаренко Наталі Володимирівни та практичного психолога/соціального педагога середньої та старшої школи Мороз Олесі Василівни.

Бажаємо нашим практикантам успіху під час подальшого проходження соціально-виховної практики.

За інформацією ІПП