Настановча сесія здобувачів освіти заочної форми навчання

У НН ІПП розпочалась сесія для здобувачів першого року навчання спеціальностей «Дошкільна освіта», «Початкова освіта», «Початкова освіта. Українська мова і література».

Настановча зустріч була присвячена традиційним питанням: знайомство з викладачами, особливості та структура освітнього порталу, специфіка роботи в умовах воєнного стану тощо. Викладачі кафедр дошкільної та початкової освіти, філологічних дисциплін познайомили здобувачів першого курсу з науковими традиціями кафедр, напрямками роботи професорсько-викладацького складу, зорієнтували у важливих технічних моментах під час сесії.

Упродовж зустрічі пролунало чимало запитань, відчувалась щира зацікавленість учасників освітнього процесу. Тож побажаємо здобувачам творчості й наснаги. Крокуємо до перемоги разом!

За інформацією
навчально-наукового інституту педагогіки і психології