Наш викладач – автор марки для Укрпошти

Олексій Соболевський став автором поштової марки для Укрпошти, присвяченій Івану Мясоєдову.

12 жовтня в приміщенні Полтавського художнього музею (Галерея Мистецтв) відбулося спецпогашення поштової марки Укрпошти до дня народження відомого українського художника Івана Мясоєдова, який певний час працював в Полтаві. Автором поштової марки став Олексій Соболевський – викладач кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва навчально-наукового інституту культури і мистецтв.

Також у цей день відбулося відкриття виставки робіт графіка і фотографа Івана Мясоєдова.

Виставку та презентацію поштової марки відвідали викладачі та студенти спеціальностей «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтва, реставрація» та «Графічний дизайн».

Спецпогашення поштової марки – це погашення спеціальним поштовим штемпелем поштових конвертів та марок, випущених з нагоди великих та пам’ятних подій. Відмінністю від стандартних поштових штемпелів є зовнішнє оформлення. Спецпогашення має особливе значення для філателістів, які збирають ювілейні марки та конверти.

Інформаційний центр НН ІКМ