Організаційна зустріч

Відбулась організаційна зустріч з магістрантами кафедри української та зарубіжної літератури.

Науково-педагогічні працівники кафедри української та зарубіжної літератури факультету української філології та журналістики провели зустріч із здобувачами освіти 1 курсу спеціальностей «Середня освіта. Українська мова та література» і «Середня освіта. Українська мова та література. Мова і література (англійська)» другого магістерського рівня. Модерував зустріч старший лаборант кафедри Дмитро Помазан. Завідувачка кафедри Ольга Крижановська познайомила магістрантів із науковими керівниками, схарактеризувала особливості навчальних програм. Заступника декана факультету української філології та журналістики Ірина Бойцун презентувала історію факультету і особливості навчального процесу в магістратурі. Професор Вікторія Дмитренко розповіла про свою наукову школу, окреслила напрямки магістерських досліджень. Світлана Негодяєва познайомила магістрантів із власними науково-методичними здобутками і презентувала тематику магістерських робіт. Науково-педагогічні працівники кафедри української та зарубіжної літератури дали повні відповіді на питання магістрантів.

Кафедра української та зарубіжної літератури