Відкрита лекція на ОП «Графічний дизайн»

Для студентів НН ІКМ спеціальності 022 «Графічний дизайн» Оксаною Гетьман була проведена відкрита лекція.

12 жовтня на кафедрі дизайну НН ІКМ для здобувачів вищої освіти освітнього рівня бакалавр ОП «Графічний дизайн» відбулася відкрита лекція на тему: «Форма, її властивості, сприйняття та взаєморозміщення на площині». Лекція була проведена викладачем кафедри Оксаною Гетьман в межах ОК «Основи композиції та кольорознавство».

На лекції були присутні в.о. директора НН ІКМ Ірина Продан, в.о. завідувача кафедри дизайну Ольга Костюк, заступник директора з навчальної роботи Ростислав Підпалий, заступник директора з соціально-гуманітарної роботи Альона Терещенко.

В рамках лекції було розглянуто: фізичні властивості форми, емоційні властивості форми, сприйняття та взаєморозміщення на площині, способи взаємодії форм. Студенти ознайомилися із теоретичним матеріалом та практично відпрацювали поставлені  завдання.

Інформаційний центр НН ІКМ