Інформаційна година «Поговоримо про залежність»

В НН ІКМ пройшла інформаційна година спільно з Міжнародною антинаркотичною організаціє про залежність від наркотиків, алкоголю та тютюну.

11 жовтня в навчально-науковому інституті культури і мистецтв пройшла загальна інформаційна година «Поговоримо про залежність». Лектором виступив волонтер ГО «Міжнародна антинаркотична організація» Олег Фадеєнко.

На інформаційний годині були присутні всі курси і спеціальності інституту. Присутні отримали багато інформації про залежність від наркотичних речовин та алкоголю і тютюну, хто винен і що робити. Дізналися, що таке залежність, що робити, якщо в твоєму оточенні є людина яка потребує допомоги, як допомогти людині із передозуванням.

Студенти та викладачі активно ставили запитання лектору та приймали участь у дискусіях. Також всі учасники були проінформовані про організацію, куди звертатися за допомогою.

Рефлексія після заходу показала, що дана тема хвилює молодь і є потреба у повторних зустрічах.

Інформаційний центр НН ІКМ
Фото: Євгенія Семенова