Гостьова лекція

12 жовтня на кафедрі педагогіки відбулася гостьова лекція для магістрантів 1 та 2 курсів спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки, освітньої програми «Педагогіка вищої школи».

Здобувачі та викладачі кафедри педагогіки відвідали гостьову лекцію Світлани ЛОБОДИ, доктора габілітованого, професора, професора кафедри педагогіки Інституту соціальних наук та педагогіки Університету сільського господарства (м. Варшава, Республіка Польща). Тема лекції «Викладач закладу вищої освіти в сучасному мінливому світі». Модератором зустрічі виступила гарант освітньої програми «Педагогіка вищої школи» Людмила БУТЕНКО, доктор педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри педагогіки.

На лекції обговорювалися питання трансформації ролі викладача у сучасному світі, який позначається мінливістю, непередбачуваністю, стрімким розвитком інформаційно-комунікаційних технологій. Після завершення лекції відбулася жвава дискусія щодо специфіки професійної діяльності викладачів ЗВО в сучасній соціокультурній ситуації, в тому числі в умовах воєнного стану в Україні, запровадження дистанційного навчання, змішаного навчання, а також особливостей організації освітнього процесу в університетах Польщі.

Щиро вдячні пані Світлані ЛОБОДІ за змістовну цікаву лекцію та сподіваємося на подальшу результативну співпрацю!

Кафедра педагогіки