РАЗОВЕ ЗАСІДАННЯ СПЕЦРАДИ (Яременко Л.М.)

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 44 від 12.01.2022, згідно наказу ректора ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» № 118-ОД від 29.09.2023 року створено спеціалізовану вчену раду з правом прийняття до розгляду і проведення захисту дисертації на здобуття ступеня доктора філософії Яременка Леоніда Михайловича за спеціальністю 011 «Освітні, педагогічні науки» з галузі знань 01 «Освіта/Педагогіка».

Науковий керівник: Цебрій Ірина Василівна, доктор педагогічних наук, професор, ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».

Яременко Леонід Михайлович. Педагогічна спадщина Антоніо Сальєрі в контексті становлення європейської мистецької освіти (кінець XVIII – перша половина XIX ст.)

Склад разової вченої ради

Голова ради:

Бутенко Людмила Леонідівна, д.пед.н., доцент, ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».

Рецензенти:

• Ваховський Леонід Цезаревич, д.пед.н., професор, ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка», рецензія.
  • Сбітнєва Людмила Миколаївна, д.пед.н., професор, ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка», рецензія.

Опоненти:

• Сташевська Інна Олегівна, д.пед.н., професор, Харківська державна академія культури, відгук.
  • Матвєєва Ольга Олександрівна, д.пед.н., професор, Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди, відгук.

Документи до захисту:

Документи з електронним підписом:

Дата захисту: 23 листопада 2023 р. об 11:00

Захист відбудеться: вул. Генерала Ляскіна, 2, ауд. 130, м. Лубни, Полтавська обл., 37500

Посилання на трансляцію захисту дисертації:

Контакти:

E-mail: mordovcevanv@gmail.com, ekovalenko2022@gmail.com