Стипендія Верховної Ради України

Студент НН ІФВіС Марк Лєванзов отримав стипендію Верховної Ради України.

За високі досягнення у спорті студент 3-го курсу Навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту Луганського національного університету імені Тараса Шевченка  спеціальності «Фізична культура і спорт» Марк Лєванзов  отримав стипендію Верховної Ради України на  2023-2024 навчальний рік. (Наказ Міністерства освіти і науки України від 10.08.2023 № 971).

Марк є майстром спорту України,  у 2023 році входить до основного складу національної збірної команди України з важкої атлетики (наказ Мінмолодьспорту від 28.12.2022 № 5174 «Про затвердження Складу національних збірних команд України з олімпійських видів спорту на 2023 рік»), Бронзовий призер чемпіонату Європи 2022 року, багаторазовий переможець і призер чемпіонатів України серед молоді.

У 2023 році став бронзовим призером Чемпіонату України серед чоловіків у ваговій категорії до 81 кг (25.05.2023 м. Луцьк). На цей час Марк проходить підготовку до основних змагань сезону – Чемпіонату світу з важкої атлетики.

Щиро вітаємо і бажаємо нових досягнень та перемог!

За інформацією
Навчально-наукового інституту фізичного вихованяя і спорту