Всеукраїнський день дошкілля в НН ІПП

24 вересня – Всеукраїнський день дошкілля.

Першокурсники спеціальності «Дошкільна освіта» навчально-наукового інституту педагогіки і психології ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» разом з викладачем Ганною Зажарською  напередодні свята привітали колектив закладу дошкільної освіти № 8 «Капітошка» м. Лубни Полтавської обл.

Здобувачі освіти подякували вихователям  та  працівникам закладів дошкільної освіти за неймовірну працю, щиру любов до дітей, розуміння, терпіння, доброту та увагу. Не залишились у цей день без подарунків і маленькі вихованці.  Дітям студенти подарували конструктори, ігрове лото тощо.

Неможливо переоцінити важливість ролі дошкільних вихователів у розвитку дітей. Саме в ЗДО малюки вперше соціалізуються, навчаються та отримують базові навички, які будуть необхідними у подальшому житті.

Шановні колеги кафедри дошкільної та початкової освіти, майбутні вихователі вітаємо вас зі святом! Бажаємо вам безмежної енергії, терпіння та наснаги.

За інформацією НН ІПП