Знайомство із видатними лубенчанами у краєзнавчому музеї

20 вересня о 14.00 здобувачі освіти, викладачі ЛНУ імені Тараса Шевченка відвідали Лубенський краєзнавчий музей імені Гната Стеллецького.

Учасників заходу вразив аромат м’яти у приміщенні музею, бо мова йшла про кандидата сільськогосподарських наук Лідію Панасівну Шелудько, завдяки якій в різних країнах світу вирощують прекрасні сорти м’яти –   «Лубенчанка», «Згадка», «Мама», «Лідія».

Разом з науковцями Дослідної станції лікарських рослин Ніною Куценко, Людмилою Глущенко та гостями з Полтави Віктором Самородовим та Сергієм Поспєловим наукові працівники музею презентували громаді книгу, присвячену пам’яті Лідії Шелудько, вченої світового масштабу.

Учениця видатної дослідниці – Наталія Куценко, розповіла  її біографію та про науково-дослідницький шлях.

До спілкування з гостями музею долучився перший проректор, голова вченої ради, академік Національної академії педагогічних наук України, доктор педагогічних наук, професор ЛНУ імені Тараса Шевченка Віталій Курило.

Зустріч пройшла в теплій, душевній атмосфері, і не залишила байдужим жодного з присутніх.

За інформацією НН ІПП