Адаптація першокурсників

Адаптація першокурсників у ВСП «Старобільський фаховий коледж ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».

13 вересня 2023 року у ВСП «Старобільський фаховий коледж ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» проведено психологічний тренінг у рамках психологічного супроводу адаптації до умов освітнього процесу «Адаптація першокурсників до нових умов навчання». Тренінг провела практичний психолог соціально-психологічної служби коледжу Валентина Дончик.

Метою проведення тренінгу було: дізнатись більше один про одного, ідентифікувати себе з іншими, навчити студентів працювати в команді, а також стати емоційно ближчими в групі. Тренінг надав можливість студентам оцінити свій емоційний стан, налагодити дружні стосунки з одногрупниками і знайти своє місце у студентському колективі.

ВСП «Старобільський фаховий коледж ДЗ
«Луганський національний університет імені Тараса Шевченка»