Привітання від президента НОК України

Привітання від президента Національного олімпійського комітету України Вадима Гутцайта.

«Шановні студенти та викладачі Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.

З найглибшою повагою та від щирого серця вітаю вас з чудовим святом – Днем  знань! Цей день наповнений не тільки радістю та новими можливостями, а й великою відповідальністю перед майбутнім, перед тим світом, який ми разом будуємо.

Університет – це осередок, де зустрічаються знання і мрії, де формується історія та майбутнє. Ви, наші шановні студенти, – це ті, хто змінюватиме світ завтрашнього дня. Ваше бажання навчатися, досліджувати та рости створює міцний фундамент для подальших досягнень. Нехай кожен крок у ваших навчальних зусиллях буде кроком до величезних здобутків, до особистісного зростання та досягнення вершин.

Викладачі ж, які діляться своїми знаннями та досвідом, – це ті, які освітлюють ваш шлях. Вони є вашими наставниками та підтримкою у цій незабутній подорожі навчання. Ваша відданість і талант допомагають формувати нове покоління мислителів, лідерів, практиків.

У цей особливий день  я бажаю вам натхнення у вашій освітній подорожі. Нехай відкриття нових знань буде вам заохоченням, а перешкоди – лише тимчасовими випробуваннями на шляху до вашої мети. Нехай кожен день буде сповнений радістю відкриття, самовдосконалення та спільного росту.

Пам’ятайте, що ви – частина великого історичного процесу, де ваш внесок має вагоме значення. Разом ми будуємо сьогодення для кращого майбутнього, для світу, який буде пишатися вашими досягненнями.

З найкращими побажаннями президент НОК України Вадим Гутцайт.»