Навчальний рік стартував у НН ІІМВСПН

У навчально-науковому інституті історії, міжнародних відносин і соціально-політичних наук  стартував навчальний рік.

Він розпочався з новими надіями, енергією та необмеженими можливостями для студентів, викладачів і всього колективу інституту. Цей рік обіцяє бути цікавим і насиченим, сповненим важливих подій та академічних досягнень.

Інститут гордо продовжує свою традицію надавати високоякісну освіту. Цього року студентам запропоновано розширені можливості для вивчення актуальних тем та здобуття практичних навичок, які будуть корисні для подальшого кар’єрного розвитку. Навчання в інституті – це не тільки академічні досягнення, але й можливість для студентів розвивати свої інтереси та лідерські якості через різноманітні клуби, організації та події – зазначив Антон Бадер.

Нехай цей навчальний рік буде сповнений навчанням, миром та творчим натхненням для всіх членів «істфаківської» родини.

Навчально-науковий інституті історії, міжнародних відносин
і соціально-політичних наук