ВЕБІНАР ДЛЯ НАУКОВЦІВ «ГУМАНІТАРІЇ ПІД ЧАС ВІЙНИ: ЩО ВОНИ МОЖУТЬ?»

4 вересня 2023 р. о 16.00 відбудеться вебінар українських науковців-випускників Програми імені Фулбрайта для представників переміщених ЗВО. Запрошуємо науково-педагогічних працівників університету взяти участь

Тема: «Гуманітарії під час війни: що вони можуть?»

Анотація: Наслідки війни для української вищої школи взагалі і гуманітаристики зокрема. Огляд проєктів, започаткованих Українським католицьким університетом протягом останнього року, як спроба дати відповіді на виклики війни: міждисциплінарна магістерська програма «Майбутнє спадщини: історія, культура і література», подвійний диплом з Університетом Ноттінгема (Велика Британія), дослідницькі проєкти з Університетом Ноттінгема, курс «Драма, поезія і перформативні практики за часів війни», розроблений автором спільно з колегами з Університету Нотр Дам (США).

Спікер: Олександр Пронкевич, завідувач кафедри філології Українського католицького університету, м. Львів

Реквізити для підключення до вебінару:

Passcode: 837276

Прохання до учасників при підключенні обов’язково використовувати своє повне ім’я, прізвище та абревіатуру назви свого ЗВО.

Обмежень щодо кількості учасників вебінару немає, попередня реєстрація для участі не потрібна.