Подяка від РМУ при МОН

До святкування Дня Незалежності Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України висловила вдячність колективам молодих вчених ЗВО України за незламність та активну громадянську позицію у 2022 році.

У своєму листі члени РМУ при МОН підкреслили що, окрім сумлінної наукової роботи, за 2022 рік усі активно волонтерили, допомагали військовим, у різних сферах підтримували відновлення громад, що постраждали внаслідок війни, реалізували багато корисних проектів та активностей – і все для наближення нашої Перемоги!

Уся безцінна робота кожної Ради України буде відображена у Книзі Ради молодих вчених 2022. Незламні”, до наповнення якої долучилася і Рада молодих учених і здобувачів вищої освіти ДЗ «ЛНУ імені Тараса Шевченка».

Тож, з неочікуванням чекаємо на Книгу Рад, та продовжуємо активно працювати заради перемоги!

За інформацією Ради молодих учених і здобувачів вищої освіти