Призери літньої Універсіади України

Студенти ДЗ «ЛНУ імені Тараса Шевченка» призери літньої Універсіади України з греко-римської боротьби серед команд ЗВО.

З 26 по 27 серпня 2023 року на спортивній базі Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді проводилися фінальні змагання XVIII літньої Універсіади України з боротьби греко-римської серед 77 здобувачів вищої освіти 15 регіонів України.

Державний заклад «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» представляли здобувачі вищої освіти першого бакалаврського та другого магістерського рівня вищої освіти навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту спеціальність «Фізична культура і спорт» Святослав Калашніков, Данило Корнєєв, Станіслав Мальцев та Євген Поковба.

За результатами змагань срібну нагороду у ваговій категорії до 130 кг  виборов Святослав КАЛАШНІКОВ.

Данило КОРНЄЄВ у ваговій категорії до 60 кг здобув бронзову нагороду.

Станіслав МАЛЬЦЕВ у ваговій категорії до 82 кг  посів 5 місце.

Тренують спортсменів Пікалов Дмитро Валентинович та Коротких Сергій Олександрович.

Вітаємо тренерів та спортсменів з вдалим виступом на змаганнях!

Навчально-науковий інститут фізичного виховання і спорту.