Участь у вебінарі з питань антикорупційної політики

Завідувачка кафедри політології та правознавства Світлана Вовк взяла участь у вебінарі з питань антикорупційної політики.

Світлана Вовк, доктор політичних наук, доцент відвідала вебінар на тему «Уроки антикорупційної політики ЄС для сталого розвитку громадянського суспільства України», який відбувся 25 серпня. Лекцію провела доктор економічних наук, професор Тетяна Мельник.

Під час вебінару було розглянуто особливості антикорупційної політики Європейського Союзу, визначено пріоритетні напрями національної антикорупційної політики у світлі євроінтеграційних процесів, розвитку громадянського суспільства та повномасштабної війни.

Захід відбувся за Проєктом EU AntiCor, що фінансується ЄС за напрямом Ж. Моне в межах програми ЄС Єразмус +.

Навчально-науковий інститут історії,
міжнародних відносин і соціально-політичних наук