Участь у церемонії підняття Державного Прапору України

Луганський національний університет імені Тараса Шевченка взяв участь в урочистій церемонії підняття Державного Прапору України.

Луганський національний університет імені Тараса Шевченка в особі ректора Олени Караман, голови Первинної профспілкової організації Володимира Мороза, представників студентського самоврядування, викладачів, співробітників університету взяли участь біля Лубенської міської ради в урочистій церемонії підняття  Державного Прапору України.

Це державне свято України, присвячене одному з її державних символів — прапору України. Це символ нашої української ідентичності, уособлення незламності, хоробрості та доблесті народу, який бореться за волю та свободу. Під синьо-жовтим стягом наші воїни сьогодні у важких боях проти російських загарбників виборюють мирне майбутнє для нас, наших дітей та онуків.

Впевненні, що лише наші кольори майорітимуть на нашій землі, у кожному куточку нашої країни і наші кольори обовʼязково повернуться на тимчасово окуповані території.

З Днем Державного Прапора, Україно!