Участь у Літній школі резильєнтності

Викладачі кафедри філософії та соціології взяли участь у Літній школі резильєнтності для членів УАДО.

У наш час освітянам важливо навчитися відновлювати енергію і бути стресостійкими. Літня школа резильєнтності УАДО допомогла навчитися технікам відновлення і стресостійкості. Метою діяльності Асоціації є сприяння розвитку наукової компетентності дослідників у галузі освіти, підвищення якості освітніх досліджень для впливу на освіту та суспільство, здійснення та захист прав і свобод, задоволення професійних, наукових, соціальних, культурних та інших інтересів членів Асоціації.

Створення Української асоціації дослідників освіти (UERA) починається з ідеї чотирьох науковців-волонтерів інтегрувати українську наукову спільноту дослідників освіти та набути членство у Європейській асоціації дослідників освіти (EERA), яка заснована у 1994 році і сьогодні налічує понад 30 національних та регіональних Асоціацій.

Навчальні тренінги органічно поєднувалися з активним відпочинком. Школа стала чудовим джерелом енергії для початку нового навчального року.

За інформацією навчально-наукового інституту
історії, міжнародних відносин і соціально-політичних наук