Безпека кожної дитини в ЛНУ імені Тараса Шевченка на І місці

Наша мета – безпека для кожної дитини.

В м. Лубни на базі ДЗ «Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» в сенсорній кімнаті працюють наші фахівці. Кожна малеча отримує увагу та порцію гарного настрою.

Соціальний педагог проводить курси підготовки до школи та розвиваючі заняття для дітей.

Корекційний психолог працює індивідуально з кожною дитиною, надає підтримку та зворотній звʼязок батькам.

Кожного тижня вже традиційно проходять групові зустрічі з підлітками в безпечному просторі для дітей на базі ДЗ «Луганського національного університету  імені Тараса Шевченка»  в місті Лубни.

Разом ми навчалися визначати причини виникнення конфліктів, розуміти та сприймати себе, інших людей нами; вчилися довіряти собі та оточуючим; відслідковувати та виражати емоції, відчуття; розбиралися в особливостях поведінки в залежності від темпераменту людини; займалися визначенням своїх професійних здібностей і визначалися з вибором майбутньої професії та багато іншого.

Через легку подачу інформації, ігри та конект з одне одним, підлітки ще більше починають розуміти себе , знайомляться зі своїми емоціями, ключовими якостями.

Кожен з учасників залишається  в захваті від зустрічі та виходить зі своїми висновками.

За інформацією асистента кафедри психології,
психолога СОС «Дитячі містечка» Назмієва Антона