Успіх у класичному гандболі

Закінчився спортивний сезон у класичному гандболі.

Студент 1-го курсу магістратури спеціальності «Середня освіта (Фізична культура)» Марат САГДЄЕВ у складі команди Суперліги став срібним призером  чемпіонату України сезону 2022-2023 рр.

До речі, два роки тому, команда гравців ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» у складі якої грав Марат Сагдєев (на фото крайній справа) стала срібним призером  Універсіади України 2021 року.

Особливо приємно за наших першокурсників Максима РАДЧЕНКА спеціальність «Середня освіта (Фізична культура)» та  Олега ІГНАТЧЕНКА спеціальність «Фізична культура і  спорт» які у складі команди Суперліги сезону 2022-2023 рр. стали чемпіонами України. Вперше в історії гандболу нашого університету першокурсники вибороли чемпіонські звання.

На початку серпня у Черкасах пройшов Чемпіонат України з пляжного гандболу серед дорослих.  Студент 3-го курсу спеціальність «Фізична культура і спорт» Максим ВАКУЛА став кращим бомбардиром змагань і з партнерами по команді  вибороли чемпіонський титул.

Згідно Єдиної спортивної кваліфікації України вказаними спортсменами виконано норматив для присвоєння спортивного звання МАЙСТЕР СПОРТУ УКРАЇНИ.

Вітаємо наших спортсменів-студентів з перемогою та бажаємо подальших спортивних успіхів.

НН ІФВіС