ВОЛОНТЕРСЬКИЙ ПРОЄКТ ЗА УКРАЇНСЬКУ МОВУ

Для організації безоплатних курсів української мови на деокупованих і прифронтових територіях потрібні модератори розмовних клубів!

Шукаємо ФІЛОЛОГІВ, наприклад, вчителів української мови, які залишаються у своїх містечках:

Харківської, Херсонської, Миколаївської, Чернігівської, Одеської, Сумської, Запорізької, Дніпропетровської областей.

Наша мета – допомогти 1 000 000 російськомовних опанувати українську! Деокуповуємо мовну та культурну свідомість! А ви простими поширеннями допису можете суттєво допомогти цю мету досягнути.

Особливо потребуємо модераторів у таких населених пунктах:

• Херсонщина: Киселівка; Миролюбівка Білозерська громада; Велика Олександрівка, Бериславський район ; Чорнобаївка.
  • Харківщина: Чугуїв, Лозова, Первомайський, Дергачі, Пісочин, Старий Салтів, Ізюм.
  • Також шукаємо модераторів розмовних клубів у Чернігові, Одесі, Києві, Львові.
  • І у містах за кордоном, де є щільне поселення українців.

Що входить в обов’язки модератора розмовного клубу?

Найважливіше – ввічливе та грамотне спілкування з учасниками, обговорення цікавих та актуальних тем (програму роботи надаємо). Залученість – 1 раз на тиждень по 1,5-2 години.

Будемо раді співпрацювати, якщо ви:

• хочете стати модератором одного з розмовних клубів;
  • маєте філологічну освіту (українська філологія);
  • комунікабельні.

Заповніть анкету для потенційних модераторів:

Наші координатори зв’яжуться з вами та запросять на найближче навчання.

Організовуємо безплатне навчання для модераторів.

Тривалість – 2 заняття. Після його закінчення і проведення 4 розмовних клубів видаємо сертифікат.

Популяризуймо українську разом і будьмо в цьому “Єдині”.