Завершено приймання заяв на бюджет

31 липня о 18:00 в ЛНУ імені Тараса Шевченка завершився прийом заяв на бюджет і контракт для вступу на бакалавра, молодшого бакалавра.

Після закінчення прийому заяв Луганський національний університет імені Тараса Шевченка буде проводити додатковий набір лише на контракт. Тож не зволікайте. Окрім цього розпочато прийом заяв на контракт для вступу до магістратури.

До 5 серпня (включно) триватиме автоматичний розподіл бюджетних місць за алгоритмом адресного розміщення державного (регіонального) замовлення. Зверніть увагу, що ви зможете отримати лише 1 рекомендацію на бюджет.

Якщо в електронному кабінеті статус заяви зміниться з «Допущено до конкурсу» на «Рекомендовано (бюджет)», це означатиме, що ви отримали своє бюджетне місце. І в такому разі до 18:00 8 серпня ви маєте підтвердити вибір місця навчання та виконати вимоги до зарахування.

Сам процес зарахування на бюджет триватиме до 10 серпня.

Надання рекомендацій на контракт почнеться з 9 серпня. Отримати рекомендацію можна за будь-якою кількістю заяв, а зарахування до закладу освіти – до 30 серпня.

Натомість розпочалося подання заяв для вступу до магістратури!

Подати заяву можна до 21 серпня (18:00). Рекомендації на бюджет оприлюднять до 26 серпня включно, а на контракт — із 30 серпня.

Для подання заяви в магістратуру:

• Зареєструйтесь або увійдіть у свій електронний кабінет на сайті https://vstup.edbo.gov.ua/
  • Заповніть необхідні дані в кабінеті і додайте якісне фото.
  • Через пошук знайдіть бажану конкурсну позицію та оберіть джерело фінансування.
  • Заяви на бюджет розділіть за пріоритетами — від 1 до 5.
  • Зазначте, чи здобували раніше ступінь магістра.
  • Оберіть результати вступних випробувань та додайте мотиваційний лист.
  • Перевірте, чи все правильно зазначили, та підтвердіть подання заяви.

Радимо потурбуватися про все заздалегідь та не відкладати на останні години❗

Консультативні центри Університету, створені Приймальною комісією, продовжують працювати та надавати інформаційну підтримку абітурієнтам щодо особливостей вступної кампанії 2023, здійснюючи прийом документів від абітурієнтів різних категорій.

Усю потрібну інформацію щодо перебігу вступної кампанії  дізнавайтеся на сайті ЛНУ імені Тараса Шевченка у вкладці «ВСТУПНИКАМ» за посиланням https://luguniv.edu.ua/?page_id=4271 .

Чекаємо Вас на денну, заочну, дистанційну, змішану форми навчання в Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка в містах Полтава, Лубни, Миргород, Чорноморськ❗️

Сайт Вуза: https://luguniv.edu.ua/?page_id=92728

email: lnu.priymalnakomisia.27@gmail.com

Телефон приймальної комісії: +38(095)105-60-05