Участь у міжнародній конференції

Доцент кафедри політології та правознавства взяла участь у міжнародній конференції організації Memory Study Association.

Доцент кафедри політології та правознавства Навчально-наукового інституту історії, міжнародних відносин і соціально-політичних наук Русанова Марина Ігорівна  3 – 7 липня 2023 взяла участь у міжнародній конференції організації Memory Study Association.

Цього року конференція проходила в Ньюкаслі ( Велика Британія), на базі університету Ньюкасла. У ній взяли участь більш ніж 1000 представників з різних країн Світу. Memory Study Association – це професійна асоціація вчених, що займаються вивченням історії Голокосту та фактів геноциду поневолених народів під час військових дій. Окрім вчених, туди входять ті, хто працює  у музеях, архівах та інших організаціях, пов’язаних із вивченням Голокосту та фактів геноциду. Напрямок, у якому бере участь Русанова М.І., займається вивченням рівню антисемітизму  у Східній Європі.

Русанова Марина Ігорівна разом з колегами з Бірмінгемського університету представили доклад  Historical Memory and Current Social and Political Attitudes among Central, East and Southeast Europeans in the UK (Historical memory and contemporary social and political relations of migrants from Central, Eastern, and Southeastern Europe in the United Kingdom).