Публічна лекція

Відбулася публічна лекція «Філософія науки і культури як відповідь на сучасні виклики людині й людству»

3 липня 2023 р. гарантки освітніх програм к.соц.н., доцентка кафедри філософії та соціології Катерина Котеленець; к.соц.н., доцентка, доцентка кафедри філософії та соціології Світлана Хобта та к.філ.н., доцентка кафедри філософії та соціології, заступниця директора навчально-наукового інституту історії, міжнародних відносин і соціально-політичних наук Юлія Нужна відвідали публічну лекцію д.філ.н., професора, наукового співробітника Інституту філософії НАН України, члена-кореспондента НАН України Назипа Хамитова «Філософія науки і культури як відповідь на сучасні виклики людині й людству». Під час лекції обговорили основні сучасні виклики соціальної антропології, перспективи розвитку культури, науки та людства. Після теоретичної частини заходу розгорілась жвава наукова дискусія.