Співпраця зі стейкхолдерами

Співпраця кафедри технологій виробництва і професійної освіти зі стейкхолдерами

Сучасні умови розвитку вітчизняної освіти потребують постійного діалогу, плідної взаємодії закладів вищої освіти та стейкхолдерів. Адже працедавці зацікавлені в отриманні висококваліфікованих професіоналів, що відповідають суспільному замовленню. А заклади освіти спрямовують свою діяльність на підготовку конкурентоспроможних на ринку праці випускників, враховуючи запити стейкхолдерів.

Враховуючи важливість співробітництва зі стейкхолдерами, кафедра технологій виробництва і професійної освіти протягом 2022-2023 навчального року проводила активну роботу зі встановлення нових зв’язків на Полтавщині і оновлення старих професійних відносин із закладами професійної (професійно-технічної) освіти Луганщини.

Протягом другого семестру кафедра ТВіПО уклала ряд договорів про співпрацю.

Договори були підписані з:

1. Вишнівським міським центром науково-технічної творчості учнівської молоді «Шанс» (Київська обл.).
  2. Лубенським центром дитячої та юнацької творчості учнівської молоді.
  3. Лубенською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів №2 Лубенської міської ради Полтавської області.
  4. Лубенською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів №3 Лубенської міської ради Полтавської області.
  5. Вищим професійним училищем №92 м. Сєвєродонецьк.
  6. Рубіжанським індустріально-педагогічним фаховим коледжем.
  7. Державним навчальним закладом «Сєвєродонецьке вище професійне училище».

Додамо до цього переліку договір із Лубенським професійним ліцеєм і двома станціями технічного обслуговування автомобілів у місті Лубни, які були укладені восени.

Більшість роботодавців залучались цього року до обговорення і рецензування освітньо-професійних програм, приймали участь у семінарах і конференціях, які проводила кафедра ТВіПО, приймали на своїй базі здобувачів вищої освіти на різноманітні практики.

Кафедра технологій виробництва і професійної освіти сподівається на подальшу плідну співпрацю зі стейкхолдерами в плані обміну досвідом, організації спільної наукової і методичної роботи.

Кафедра технологій виробництва і професійної освіти