Магістрант НН ІФВіС – чемпіон Європи

Магістрант НН ІФВіС Віталій Герасимов – чемпіон Європи U 105 з богатирського багатоборства.

У вихідні в місті Неймеген (Нідерланди) пройшов парний Чемпіонат Европи з богатирського багатоборства.

У складі національної збірної команди України на цих змаганнях НН ІФВіС  представляв чемпіон світу та Європи, багаторазовий чемпіон України, Заслужений майстер спорту України зі стронгмену, студент  1-го курсу спеціальності «Фізична культура і спорт» другого (магістерського) рівня вищої освіти ВІТАЛІЙ ГЕРАСИМОВ (м. Дніпро)

Віталій Герасимов разом з Володимиром Рекшей (м.Львів) за сумою шести вправ піднялися на вищу сходинку п’єдесталу, випередивши збірну команду Нидерландів на 6 білів. Бронзову нагороду вибороли атлети зі Словакії.

Представники другої команди України Валерій Газаєв (м.Мелітополь) та Євген Нестеренко (м.Київ)  посіли шосте місце.

Нагадуємо вам, що у складі національної збірної команди України 2023 року на міжнародних змаганнях з богатирського багатоборства (стронгмену) виступає і директор навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» Олександр ДУБОВОЙ,  представник м. Кремінної, майстер спорту України міжнародного класу, чемпіон світу, бронзовий призер чемпіонату Європи-2023 з богатирської тяги.

Вітаємо, бажаємо подальших перемог.

Навчально-науковий інститут фізичного виховання і спорту