Стипендіатка НН ІПП

Здобувачка вищої освіти магістерського рівня навчально-наукового інституту педагогіки і психології – стипендіатка Лубенської міськради.

23 червня у м. Лубни відбулася урочиста церемонія «Обдарованість», у ході якої талановита молодь отримала стипендії Лубенської міської ради. Серед стипендіатів Седельнікова Ірина, здобувачка вищої освіти магістерського рівня, спеціальності 231 «Соціальна робота. Соціальна педагогіка. Практична психологія» навчально-наукового інституту педагогіки і психології.

Науково-дослідницька діяльність Ірини здійснювалася під керівництвом докторки педагогічних наук, професора кафедри соціальної педагогіки Я.І.Юрків. Ірина брала  участь у конкурсах наукових студентських робіт, у міжнародних та всеукраїнських наукових конференціях, є автором публікацій. Вручення стипендії – це підтримка молодих вчених, які успішно проводять наукові дослідження.

Щиро вітаємо наукового керівника із визнанням успіху здобувачки освіти, а Ірину – з отриманням стипендії та диплому про відзначення. Бажаємо стипендіатці подальших успіхів у навчанні та визначних наукових здобутків.

За інформацією НН ІПП