Засідання вченої ради НН ІІМВСПН

22 червня у навчально-науковому інституті історії, міжнародних відносин і соціально-політичних наук пройшло засідання вченої ради інституту.

Відкрив засідання директор інституту Антон Бадер. Він доповів про підсумки діяльності вченої ради інституту за 2022–2023 н. р. та вкотре наголосив про активізацію щодо вступної компанії та долучення якнайбільше абітурієнтів.

Завідувачі кафедр доповіли про результати проведення Днів науки, підсумки науково-дослідної роботи здобувачів освіти та діяльності наукових студентських гуртків.

Юлія Нужна розповіла про результати проведення підсумкової атестації здобувачів першого (бакалаврського) рівня освіти.

У різному члени вченої ради підводили підсумки навчального року, висловлювали свої пропозиції щодо планів на наступний навчальний рік та проведення ефективної вступної кампанії 2023.

Навчально-науковий інститут історії,
міжнародних відносин і соціально-політичних наук